LIVE/ Përfundojnë pjesët e para në Champions, ja të gjitha rezultatet...

LIVE/ Përfundojnë pjesët e para në Champions, ja të gjitha rezultatet...

21:48, 01/12/2020

Përfundojnë pjesët e para në ndeshjet e ditës së martë në Champions League.

Bie në sy fitorja 1-0 e Atleticos ndaj Bayern Munchen. Në minutën e 26’ ishte Joao Felix i cili depërton bukur në zonën kundërshtare dhe me goditjen e tij mposht portierin e bavarezëve, Alexander Nubel.

Ndërsa Interi po barazon 1-1 në përballjen ndaj B. Monchengladbach.

Të gjitha rezultatet e pjesëve të para:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco