FOTO/ Nuk di të ndalet, Wanda Nara nxjerr gjoksin para pasqyrës

FOTO/ Nuk di të ndalet, Wanda Nara nxjerr gjoksin para pasqyrës

13:04, 27/11/2020

Ajo di si të tërheq vëmendjen e të gjithëve. Së fundmi, gruaja e sulmuesit të PSG, Maurio Icardit, Wanda Nara ka ndezur rrjetin me foton provokuese.

Ajo ka publikuar një imazh në Instagram ku shfaq format e saj seksi dhe ngacmon imagjinatën e meshkujve. Wanda së fundmi erdhi me një imazh nga pasqyra, ku shihej e veshur me rroba banje të bardha të cilat i theksonin hiret e saj dhe gjoksin "bombastik".

Të menjëhershme kanë qenë komentet nga ndjekësit të cilët e komplimentojnë bukuroshen seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco