VIDEO/ Nuk zgjat shumë avantazhi i Milan, Lille ndëshkon kuqezinjtë

VIDEO/ Nuk zgjat shumë avantazhi i Milan, Lille ndëshkon kuqezinjtë

20:27, 26/11/2020

Lille ka barazuar rezultatin 1-1 në përballjen ndaj Milan, e vlefshme për javën e 4-rt në Ligën e Europës.

Në minutën e 65’ ishte Bamba ai i cili shënoi për skuadrën franceze, me një goditje të bukur nga brenda zonës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco