VIDEO/ Shënohet goli i parë në Lille - Milan

VIDEO/ Shënohet goli i parë në Lille - Milan

19:59, 26/11/2020

Milan ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Lille, në ndeshjen e vlefshme për javën e 4-rt në Ligën e Europës.

Në minutën e 46’ ishte Samu Castillejo ai i cili shënoi për kuqezinjtë, pas një pasimi të Rebic.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco