Liga e Kampioneve/ Real Madrid dhe Bayern në avantazh, ja të gjitha rezultatet...

Liga e Kampioneve/ Real Madrid dhe Bayern në avantazh, ja të gjitha rezultatet...

21:53, 25/11/2020

Kanë përfunduar pjesët e para të sfidave të ditës së sotme në Ligën e Kampioneve.

Real Madri dpo fiton me rezultatin 1-0 ndaj Interit në Giuseppe Meaza, falë golit të shënuar nga Eden Hazard nga pika e bardhë e penalltisë (minuta, 7).

Gjithashtu edhe Bayern Munich dhe Porto, respektivisht ndaj Salzburg dhe Marsillie.

Rezultatet e takimeve:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco