VIDEO/ Nuk është Ronaldinho por Uzuni, shqiptari turpëron keq Dybala

VIDEO/ Nuk është Ronaldinho por Uzuni, shqiptari turpëron keq Dybala

09:08, 25/11/2020

Myrto Uzuni shkëlqeu në Champions League.

Ferencvaros humbi 2-1 ndaj Juventusit, por shqiptari jo vetëm shënoi golin e vetëm për skuadrën hungareze por bëri një paraqitje të mirë.

Nuk është Ronaldinho që i fsheh topin kundërshtarit, por Myrto Uzuni që trullos dhe i tregon targën "Made in Albania"  argjentinasit Paulo Dybala.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco