VIDEO/ Juventus përmbys rezultatin, Morata shënon për bardhezinjtë

VIDEO/ Juventus përmbys rezultatin, Morata shënon për bardhezinjtë

22:49, 24/11/2020

Juventus përmbys rezultatin 2-1 ndaj Ferencvaros, në ndeshjen e vlefshme për javën e 4-rt në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 92’ ishte Alvaro Morata ai i cili shënoi për bardhezinjtë me kokë, pas krosimit të Cuadrados.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco