Uzuni dhe Ronaldo vendosin në Torino, ja të gjitha rezultatet e pjesëve të para në Champions

Uzuni dhe Ronaldo vendosin në Torino, ja të gjitha rezultatet e pjesëve të para në Champions

21:47, 24/11/2020

Kanë përfunduar pjesët e para të sfidave të ditës së sotme në Ligën e Kampioneve.

Juventus po barazon me rezultatin 1-1 ndaj Ferencvaros në “Allinaz Stadium”. Golin për skuadrën hungareze e realizoi sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni, ndërsa për bardhezinjtë shënoi, Cristiano Ronaldo.

PSG po fiton me rezultatin 1-0 ndaj Leipzig, ndërsa Barcelona po barazon me Dinamon e Kiev 0-0.

Rezultatet:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco