VIDEO/ Barazon Juventus, shënon Ronaldo

VIDEO/ Barazon Juventus, shënon Ronaldo

21:34, 24/11/2020

Juventus ka barazuar 1-1 ndaj Ferenvaros, në ndeshjen e vlefshme për javën e 4-rt të fazës së grupeve në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 35’ ishte Cristiano Ronaldo ai i cili shënoi për bardhezinjtë me një goditje të fuqishme nga jashtë zone.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco