VIDEO/ Gooollll! Uzuni ndëshkon Juventusin brenda në Torino

VIDEO/ Gooollll! Uzuni ndëshkon Juventusin brenda në Torino

21:20, 24/11/2020

Ferencvaros ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Juventus në transfertë, e vlefshme për javën e 4-rt të fazës së grupeve në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 19’ ishte sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni ai i cili ndëshkoi skuadrën torineze. Futbollisti beratas mori një pasim nga Tokmac Nguen, duke e dërguar topin në rrjetë.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco