Lukaku në Angli? Interi pranon shitjen e belgut, ja çmimi që kërkon...

Lukaku në Angli? Interi pranon shitjen e belgut, ja çmimi që kërkon...

12:37, 23/11/2020

Romelu Lukaku është në radarët e Manchester Cityt.

Sulmuesi belg i Interit po kërkohet nga klubi i Premier Leagues e cila do të tentojë ta rrëmbejë gjatë merkatos së janarit.

Sipas “Goal”, drejtuesit e Interit kanë shprehur gatishmërinë që të shesin Lukakun vetëm nëse në klubin zikaltër mbërrin oferta me vlerë 104 milionë euro.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco