FOTO/ I shënoi “poker” golash, klubi i Hertha-s bën komentin epik për Haalandin

FOTO/ I shënoi “poker” golash, klubi i Hertha-s bën komentin epik për Haalandin

15:00, 22/11/2020

Erling Haaland po përjeton momentin e tij më të mirë në karrierë këtë sezon me Borusian e Dortmundit.

Pas “pokerit” të shënuar në ditën e djeshme ndaj Hertha Berlin, kanë qenë këta të fundit që i kanë komentuar yllit norvegjez në profilin e tij në rrjetin social “Twitter”, ku klubi kryeqytetas e merr këtë situatë me një batutë:

“A pushon ndonjëherë kjo makineri”, duke cilësuar Halandin si një makineri golash.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco