VIDEO/ Ronaldo i pandalshëm, shënon sërish me Juventusin...

VIDEO/ Ronaldo i pandalshëm, shënon sërish me Juventusin...

22:01, 21/11/2020

Juventusi po fiton 2-0 në përballjen ndaj Cagliarit e vlefshme për javën e 8-të në Serie A.

Cristiano Ronaldo ka realizuar dy gola njëri më i bukur se tjetri. Portugezi gjatë realizimit të dytë bëri një lëvizje të bukur për të ndalur topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco