VIDEO/ I pabesueshëm! Mes tre mbrojtësve, shikoni supergolin që shënon Ronaldo...

VIDEO/ I pabesueshëm! Mes tre mbrojtësve, shikoni supergolin që shënon Ronaldo...

21:48, 21/11/2020

Juventusi po fiton 2-0 në përballjen ndaj Cagliarit e vlefshme për javën e 8-të në Serie A.

Cristiano Ronaldo ka realizuar një gol të pabesueshëm. Portugezi në minutën e 38’ depërtoi bukur në zonë dhe me një goditje të fuqishme mposhti portierin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco