Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Barcelona, ja si rreshtohen skuadrat...

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Barcelona, ja si rreshtohen skuadrat...

20:24, 21/11/2020

Sot në orën 21:00 Atletico Madridit pret Barcelonën në ndeshjen e vlefshme për javën e 10-të në La Liga.

Të dy skuadrat janë në formë të mirë dhe duan të marrin 3 pikë të plota.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco