FOTO/ Formacionet zyrtare: Juventus – Cagliari, Ronaldo titullar...

FOTO/ Formacionet zyrtare: Juventus – Cagliari, Ronaldo titullar...

20:00, 21/11/2020

Sot në orën 20:45 Juventusi do të përballet me Cagliarin në ndeshjen e vlefshme për javën e 8-të në Serie A.

Dy skuadrat kërkojnë rezultat pozitiv, pavarësisht mungesave. Bie në sy rikthimi i Ronaldos nga minuta e parë,  ja formacionet titullarë të dy skuadrave:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco