Superliga/ Kukësi merr pikën e parë pas 3 javësh, barazon ndaj Teutës

Superliga/ Kukësi merr pikën e parë pas 3 javësh, barazon ndaj Teutës

19:34, 21/11/2020

Është mbyllur në barazim pa gola edhe sfida mes Teutës dhe Kukësit, e vlefshme për javën e 3-të të Kategorisë Superiore.

Pavarësisht tentativave të shumta, të dyja skuadrat nuk arritën ta dërgonin topin në rrjetë duke u kënaqur me vetëm një pikë.

Surpriza pas 3 javësh është Kukësi që pozicionohet në vendin e fundit të renditjes me vetëm 1 pikë, kurse Teuta renditet e 3-ta me 5 pikë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco