VIDEO/ Futbollisti shqiptar spektakolar nga penalltia, realizon me stilin ‘Panenka’

VIDEO/ Futbollisti shqiptar spektakolar nga penalltia, realizon me stilin ‘Panenka’

16:47, 21/11/2020

Futbollisti shqiptar i Kosovës, Bernard Berisha ka realizuar gol të bukur ndaj Zenitit.

Mesfushori realizoi nga pika e bardhë në minutën e 52-të në stilin ‘Panenka’. Gjuajtja ishte në mënyrë mjeshtërore dhe portieri kundërshtar nuk pati fare shanse.

Për më shumë shikojeni super golin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco