VIDEO/ Shikoni golin më të çuditshëm në botë, futbollisti realizon me stilin akrobatik!

VIDEO/ Shikoni golin më të çuditshëm në botë, futbollisti realizon me stilin akrobatik!

18:48, 20/11/2020

Në sfidën Beit Safafa-Al-Kuvat të Ligës së dytë të Palestinës është realizuar një gol në kufij të pabesueshmes.

Futbollisti Kader Alhesli shënoi golin e 2-1 me një veprim akrobatik që u duk në pamje të parë si një kros, por përfundoi në shtyllë e më pas në rrjetë.

Portieri e kishte të pamundur të reagonte.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco