Lajme të mira për Piolin, tre futbollistë mposhtin koronavirusin

Lajme të mira për Piolin, tre futbollistë mposhtin koronavirusin

08:19, 31/10/2020

Përmes një postimi në faqen zyrtare, AC Milan njoftoi se 3 futbollistët Matteo Gabbia, Jens Petter Hauge dhe Gianluigi Donnarumma, kanë rezultuar negativ Ndaj Covid-19. 

Duke parë angazhimet e shumta në Europë dhe Serie-A, ky është një lajm i mirë për trajnerin Pioli, i cili sheh t’i rikthehen 3 futbollistët të rëndësishëm.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco