VIDEO/ Vetëm 17 vjeç, por Pedri i mahniti të gjithë me lëvizjet e tij ‘magjike’

VIDEO/ Vetëm 17 vjeç, por Pedri i mahniti të gjithë me lëvizjet e tij ‘magjike’

13:05, 29/10/2020

Talenti i Barcelonës, Pedri bëri një paraqitje fantastike gjatë fitores 2-0 ndaj Juventusit në Champions League.

17-vjeçari u bashkua me katalanasit gjatë merkatos së verës vetëm për 5 milionë euro por me një të ardhme shumë premtuese.

Pedri bëri një shfaqje brilante madje disa herë ka lënë të habitur ‘yjet’ e Juventusit ku një prej ‘viktimave’ ishte edhe Juan Cuadrado.

Tifozët kanë reaguar ndaj performancës së Pedri dhe së bashku me yllin tjetër Ansu Fati.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco