Juventus – Barcelona, por pa Ronaldon! Ja të gjitha ndeshjet e sotme në Champions...

Juventus – Barcelona, por pa Ronaldon! Ja të gjitha ndeshjet e sotme në Champions...

09:03, 28/10/2020

Sot në mbrëmje do të luhen ndeshjet e ditës së mërkurë për fazën e grupeve të Champions Leagues.

Në orën 18:55, do të luhet ndeshja mes PSG-së dhe Basakesehirit, kurse Chelsea luan në transfertë kundër Krasondar.

Ndërsa, në ora 21:00 do të luhen gjashtë ndeshje të tjera. Lazio e Vedat Muriqit do të luaj kundër Club Brugge. Krye ndeshja e ditës është përballja në Torino mes Juventusit dhe Barcelonës, por fatkeqësisht nuk luan Cristiano Ronaldo.

Ja të gjitha përballjet e ditës së mërkurë:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco