Formacionet zyrtare/ Atalanta - Ajax, Gjimshiti e nis si titullar

Formacionet zyrtare/ Atalanta - Ajax, Gjimshiti e nis si titullar

20:02, 27/10/2020

Në orën 21:00, në stadiumin “Geëiss” të Bergamos, do të luhet sfida mes Atalanës dhe AJax, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve.

Pritet të jetë një përballje mjaft e vështirë për skuadrën bergamaske, duke parë cilësit që ka Ajax.

Nga minuta e parë për italianët do të luaj edhe mbrojtësi shqiptar, Berat Gjimshiti.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco