VIDEO/ Marash Kumbulla sërish bëhet hero i Romës, i shënon Milanit në ‘San Siro’

VIDEO/ Marash Kumbulla sërish bëhet hero i Romës, i shënon Milanit në ‘San Siro’

22:36, 26/10/2020

Roma ka barazuar 3-3 rezultatin kundër Milanit në “San Siro”.

Në minutën e 84-t, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, e ka gjetur golin e parë për Romën në Serie A, pas atij të realizuar në Europa League.

Mbrojtësi shqiptar shënoi për të barazuar 3-3 rezultatin në minutën e 84-t.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco