Juventusi merr lajmin e keq në prag të përballjes ndaj Barcelonës

Juventusi merr lajmin e keq në prag të përballjes ndaj Barcelonës

08:44, 26/10/2020

Juventusi ka marrë një tjetër goditje në prag të sfidës kundër Barcelonës në Champions League.

Pas kapitenit Chiellini, ndalet edhe Leonardo Bonucci, që doli nga fusha i pamundur, në ndeshjen e kampionatit kundër Verona. Qendërmbrojtësi bardhezi u detyrua ta linte fushën në pjesën e dytë për shkak të problemeve fizike.

Koha e rikuperimit të Bonucci do të vlerësohet pas testeve mjekësore, por mungesa e tij dhe shokëve të skuadrës vjen në një moment delikat.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco