VIDEO/ E tradhtojnë nervat, godet me shkelm kundërshtarin në organin gjenital

VIDEO/ E tradhtojnë nervat, godet me shkelm kundërshtarin në organin gjenital

19:41, 25/10/2020

Një episod i pazakontë u regjistrua në sfidën mes Montpelier dhe Reims e vlefshme për kampionatin francez.

NĂ« minutĂ«n e 42-tĂ«, teksa skuadra e Monpelier po humbiste me rezultatin 0-3, mesfushori Le Tallec, Ă«shtĂ« tradhtuar nga nervat, teksa gjatĂ« njĂ« dueli, ngatĂ«rroi sport, duke goditur me stil “alla kung fu” kundĂ«rshtarin, drejt e nĂ« organin gjenital.

30-vjeçar u ndëshkuar direkt me karton të kuq.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco