Emre Can, pozitiv me koronavirus

Emre Can, pozitiv me koronavirus

20:49, 23/10/2020

Emre Can ka rezultuar pozitiv me koronavirus, në testet e kryera së fundmi te klubi i Borussia Dortmund.

Përmes një njoftimi për shtyp, klubi gjerman dha lajmin mbi infektimin e mesfushorit turko-gjerman.

Ish-futbollisti i Juventus është asimptomatik dhe ndodhet i izoluar në shtëpi, sipas rregullave të qeverisë gjermane.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco