VIDEO/ Ibrahimovic hedh të gjithë edhe ... një anëtar të stafit

VIDEO/ Ibrahimovic hedh të gjithë edhe ... një anëtar të stafit

12:35, 22/10/2020

Një video e pabesueshme ku Zlatan Ibrahimovic gjatë stërvitjes është publikuar nga skuadra e tij, Milan, në Instagram.

Në video shihet futbollisti i cili driblon shokët e skuadrës, kundërshtarët dhe kësaj herë edhe një anëtar të stafit stërvitor dhe nuk e bën në një mënyrë banale.

Një duatrokitje.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???? Honing the feeling with the net ???? #SempreMilan

A post shared by AC Milan (@acmilan) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco