FOTO/ Nis faza e grupeve e Europa League, ndeshjet që do të luhen sot

FOTO/ Nis faza e grupeve e Europa League, ndeshjet që do të luhen sot

12:35, 22/10/2020

Ditën e sotme do të ngrejë siparin faza e grupeve e Ligës së Europës.

Plot 24 sfida do të luhen ditën e sotme në të gjitha grupet, teksa do të zbresin në fushë skuadra si Milani, Napoli, Tottenham, Leverkusen apo Roma.

Ndeshjet do të jenë të ndara në dy orare, 12 prej të cilave do të luhen në 18:55 dhe gjysma tjetër në 21:00.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni sfidat që do të zhvillohen ditën e sotme.

Image

 

  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco