VIDEO/ Coutinho shënon supergol, por shikoni klasin e Messit!

VIDEO/ Coutinho shënon supergol, por shikoni klasin e Messit!

22:14, 20/10/2020

Barcelona ka shënuar edhe golin e 3-të ndaj modestëve të Ferencvaros në fazën e grupeve të Champions Leagues.

Në minutën e 52’ ishte Coutinho i cili finalizoi me një goditje të bukur aksionin e mrekullueshëm të nisur nga Leo Messi.

Argjentinasi tregoi klasin e tij pasi me lëvizjet "trullosi" 3 mbrojtësit kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco