VIDEO/ Penallti për Barcelonën, shikoni çfarë bën Messi në Champions League!

VIDEO/ Penallti për Barcelonën, shikoni çfarë bën Messi në Champions League!

21:35, 20/10/2020

Barcelona ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen në shtëpi ndaj Ferencvaros e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues.

Në minutën e 27’ ishte Lionel Messi i cili realizoi nga pika e bardhë e penalltisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco