Champions League/ PSG – Man United, konfirmohen 3 mungesa të rëndësishme

Champions League/ PSG – Man United, konfirmohen 3 mungesa të rëndësishme

23:10, 19/10/2020

Skuadra e Manchester United do të jetë pa tre yjet e ekipit kundër PSG-së në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues.

Harry Maguire, Edinson Cavani dhe Mason Greenëood nuk janë ftuar për ndeshjen e së martës kundër skuadrës franceze.

Maguire dhe Greenëood janë të dëmtuar, kurse Cavani sapo ka filluar të stërvitet dhe ende nuk është i gatshëm për të luajtur.

Ndeshja do të zhvillohet në ora 21:00 në “Parkun e Princave”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco