Interi merr lajme të mira, futbollisti mposht koronavirusin

Interi merr lajme të mira, futbollisti mposht koronavirusin

21:55, 19/10/2020

Alessandro Bastoni është kthyer në stërvitje me skuadrën e Interit.

Mbrojtësi italian është shëruar nga Covid-19 dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Borussia Monchengladbach këtë mesjavë.

Duke parë problemet në mbrojtjen zikaltër, të cilat Contes i kushtuan edhe në ndeshjen kundër Milanit, atëherë Bastoni mund të kthehet menjëherë në pozicionin e titullarit.

Në krahun tjetër, tek Interi rezultojnë edhe disa lojtarë të tjerë të infektuar, siç janë Roberto Gagliardini, Ionut Radu dhe Ashley Young.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco