Jurgen Klopp i tensionuar në derbi, portierin e kap gjumi në stolin rezervë

Jurgen Klopp i tensionuar në derbi, portierin e kap gjumi në stolin rezervë

21:31, 19/10/2020

Derbi i Merseyside mes Everton dhe Liverpool ishte një takim plot tension dhe momente të diskutueshme, por jo të gjithë e kishin mendjen te ndeshja.

Portieri i Liverpool, Caoimhin Kelleher është kapur nga kamerat duke fjetur në stolin rezervë gjatë barazimit 2-2 në “Goodison Park”.

Siç mund ta shihni nga pamjet Jurgen Klopp ishte i nervozuar si kurrë më pare pas barazimit të kundërshtarit, ndërkohë që irlandezi po flinte i qetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco