Fernandes drejt largimin nga United, dy klubet spanjolle nisin garën!

Fernandes drejt largimin nga United, dy klubet spanjolle nisin garën!

18:56, 19/10/2020

Bruno Fernandes mund të largohet nga skuadra e Manchester United. Mesfushori portugez ka bërë mirë me “Djajtë e kuq” dhe ka tërhequr vëmendjen e Barcelonës dhe Real Madridit.

Të dy klubet spanjolle mund ta bindin, pasi Fernandes ka treguar karakter të fortë tek ekipi i Solskjaer. Kjo i ka shkaktuar përplasje dhe me shokët e ekipit, çka mund të bëjë që lojtari të largohet.

The Sun bën me dije se dy gjigantët e Spanjës po përplasen mes tyre. Ata duan që të kenë portugezin për sezonin e ardhshëm. Manchesteri mund ta shesë në mendon të mbajë Pogbanë në skuadër./ telesport

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco