VIDEO/ Njihet si tifoz i Milanit, komentatori feston si i 'çmendur' golat e Ibra-s në derbi

VIDEO/ Njihet si tifoz i Milanit, komentatori feston si i 'çmendur' golat e Ibra-s në derbi

09:05, 18/10/2020

Edhe pse luhej pa spektatorë, Inter – Milan ishte një ndeshje mjaft e bukur, e cila pati gola dhe emocione të shumta (1-2).

Fantastik ka qenë edhe Tiziano Crudeli me komentin e tij, në ndeshjen djeshme.

Ai njihet si tifoz i “zjarrtë” i kuqezinjve dhe 2 golat e Ibras i ka festuar jo pak.

Për më tepër shikoni si i feston ai golat e kuqezinjve në videon e mëposhtme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco