Infektohet me Covid-19, Ronaldo befason me mesazhin enigmatik. FOTO-ja bën ‘namin’ në rrjet

Infektohet me Covid-19, Ronaldo befason me mesazhin enigmatik. FOTO-ja bën ‘namin’ në rrjet

14:44, 16/10/2020

Cristiano Ronaldo megjithëse është infektuar me koronavirus vazhdon të shijojë jetën e tij luksoze.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, 35-vjeçari ka publikuar një foto buzë pishinës së mbyllur ku ka shkruar edhe një mesazh enigmatik që mund të ketë disa destinacione:

“Mos lejo që ajo që nuk mund të bësh të futet në rrugën e asaj që mund të bësh…”

Kujtojmë që Ronaldo është nën hetim pasi akuzohet se ka thyer rregullat e pandemisë duke udhëtuar me avion privat nga Portugalia në drejtim të Italisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco