VIDEO/ Tirana rrezikon portën e Young Boys, shihni rastin e humbur nga Cale

VIDEO/ Tirana rrezikon portën e Young Boys, shihni rastin e humbur nga Cale

20:47, 01/10/2020

Po luhet në këto momente ndeshja mids Young Boys dhe Tiranës, e vlefshme për fazën “Play-off” në Ligën e Europës.

Pas disa rasteve të skuadrës zvicerane, ishte radha e Tiranës të kundërpërgjigjej, me anë të Cale, i cili godet dy herë në drejtim të portës, por në të dy tentativat gjen përgjigjen e portierit kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco