Tjetër rast pozitiv me COVID-19 në Serie A

Tjetër rast pozitiv me COVID-19 në Serie A

11:57, 27/09/2020

Një tjetër rast pozitiv me Covid-19 te Genova. Lasse Schone wshtw lojtari qw ka rezultar pozitiv te skuadra italiane nw testet e fundit.

Futbollisti nuk ka udhëtuar me pjesën tjetër të ekipit për në Napoli, ku në orën 18:00 kuqeblutw do të sfidojnë ekipin e Gattuso.

Danezi është asimptomatik dhe tashmë është izoluar nw shtwpi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco