VIDEO/ Reali fiton penallti por Ramos është i çmendur. Shikoni çfarë bën...

VIDEO/ Reali fiton penallti por Ramos është i çmendur. Shikoni çfarë bën...

22:47, 26/09/2020

Real Madrid ka kaluar në avantazh 3-2 në transfertë kundër Betis.

Në minutën e 82’ ishte Sergio Ramos i cili realizon nga pika e bardhë e penalltisë. Kapiteni i "Los Blancos" është me të vërtet i çmendur pasi realizon sërish me stilin Panenka duke rrezikuar pasi rezultatti i ndeshjes ishte 2-2, shkruan SYRI.net.

Pavarësisht lojës së tensionuar, Ramos me qetësinë e tij shënon dhe i dhuron Realit fitoren e parë për sezonin e ri në La Liga.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco