VIDEO/ Penallti për Monza-n e Berlusconit, sulmuesit i ‘dridhet këmba’ përballë Berishës!

VIDEO/ Penallti për Monza-n e Berlusconit, sulmuesit i ‘dridhet këmba’ përballë Berishës!

20:50, 25/09/2020

Etrit Berisha ka zhvilluar një paraqitje të shkëlqyer në sfidën që klubi i tij SPAL-i u përball kundër Monzas në ndeshjen e vlefshme për Serie B.

Portieri shqiptar i ka prishur festën skuadrës që drejtohet nga Silvio Berlusconi pasi priti 11-metërshin duke mbajtur të paprekur rrjetën e portës së tij.

8 minuta nga fundi i takimit 31-vjeçari i priti penalltinë danezit të Monzas, Christian Gytkjaer.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco