Young Boys – Tirana/ Halili për Syri TV: Besojmë te kualifikimi!

Young Boys – Tirana/ Halili për Syri TV: Besojmë te kualifikimi!

19:50, 25/09/2020

Tirana luan më datë 1 tetor ndaj Young Boys në fazën e “Play-off” të Europa League.

Një ndeshje e vështirë për bardheblutë, të cilët do të përballen me kampionët e Zvicrës. Megjithatë, presidenti i Tiranës, Refik Halili në një prononcim për “Syri TV” shprehet se duke parë paraqitjen e lojtarëve të tij në ndeshjet e kaluara në Europë, beson se do t’ia dalë të kualifikohet.

“Në ndeshjet e zhvilluara më parë në Europë, kemi bërë paraqitje siç dinë të bëjë skuadra jonë. Unë kam besim te ekipi, pasi është një grup me lojtar shumë të mirë. Them se do të bëjmë më të mirën. Do shkojmë për të lozur futboll, 1 ndeshje është dhe shpresoj t’ia dalim” u shpreh Halili.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco