VIDEO/ Mot i keq dhe stuhi në 'Milanello', lojtarët braktisin stërvitjen

VIDEO/ Mot i keq dhe stuhi në 'Milanello', lojtarët braktisin stërvitjen

18:13, 25/09/2020

Mëngjes ndryshe për Milanin, për shkak të një furtune që goditi qendrën sportive “Milanello”. Shi i rrëmbyeshëm, erë e fortë dhe pemë të rëna, brenda dhe jashtë impiantit.

Për fat të mirë nuk ka pasur ndonjë problem te lojtarët, të cilët kanë vazhduar stërvitjen në palestër.

Situata në qendrën stërvitore nuk paraqitet aspak e mirë, teksa duket e pamundur që lojtarët ët kthehen në fushë për të vazhduar stërvitjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco