Zyrtare: Diego Godin nënshkruan me Cagliari-n

Zyrtare: Diego Godin nënshkruan me Cagliari-n

17:49, 25/09/2020

Diego Godin do ta vijojë karrierën e tij futbollistike në Serie A. Qendërmbrojtësi uruguajan është larguar nga Interi për t'iu bashkuar Cagliarit.

Ish-lojtari i Atletico Madrid nënshkroi një kontratë tre vjeçare ( deri në qershor 2023) me ekipin italian.

Për kujtesë, Godin luajti 23 ndeshje në Serie A sezonin e kaluar me Inter, ku shënoi 1 gol dhe dha 1 asist.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco