VIDEO/ Minuta e 104’, Bayern në avanzh ndaj Sevillas. Shënon...

VIDEO/ Minuta e 104’, Bayern në avanzh ndaj Sevillas. Shënon...

23:12, 24/09/2020

Më në fund pas shumë tentativash Bayern kalon në avantazh 2-1 ndaj Sevillas në Superkupën e Europës.

Në minutën e 104’ ishte pikërisht një spanjoll që ndëshkon Sevillan. Javi Martinez goditi bukur me kokë dhe mposhti portierin kundërshtar duke dërguar topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco