VIDEO/ I vetëm përballë kundërshtarit, shikoni çfarë bën Neuer 3 minuta nga fundi!

VIDEO/ I vetëm përballë kundërshtarit, shikoni çfarë bën Neuer 3 minuta nga fundi!

22:49, 24/09/2020

Bayern është në kërkim të golit të avantazhit ndaj Sevillas në Superkupën e Europës.

Bavarezët janë hedhur në sulm dhe për pasojë kanë lënë shumë hapësirë në prapavijë. Në minutën e 87’ ishte Manuel Neuer i cili bëri heroin duke neutralizuar topin i vetëm përballë kundërshtarit.

Momentalisht 90 minuta të kohës së rregullt u mbyllën në barazim 1-1 dhe gjithçka shkon në shtesë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco