VIDEO/ Atdhe Nuhiu realizon golin e parë me fanellën e Apoel

VIDEO/ Atdhe Nuhiu realizon golin e parë me fanellën e Apoel

21:03, 24/09/2020

Apoel po fiton me rezultatin 2-1 në duelin ndaj Zrinjski i vlefshëm për turin e tretë në Europa League.

Të parët në avantazh kishin boshnjakët, mirëpo skuadra qipriote arriti të përmbysë rezultatin, ku golin e dytë e shënoi sulmuesi i përfaqësuese së Kosovës, Atdhe Nuhiu. Ky ishte edhe goli i parë për Nuhiun me fanellën e Apoel, tek të cilët u transferua në këtë merkato.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco