Superkupa e Europës/ Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Sevilla

Superkupa e Europës/ Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Sevilla

19:56, 24/09/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayern Munich – Sevilla e vlefshme për Superkupën e Europës.

Bavarezët shihen favoritët pasi trajneri Hans-Dieter Flick ka hedhur në fushë formacionin më të mirë, duke synuar për të ngritur lart një tjetër trofe të rëndësishëm.

Ndeshja do të startojë në orën 21:00, ja formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco