Formacionet zyrtare: Milan – Bodo Glimt

Formacionet zyrtare: Milan – Bodo Glimt

19:40, 24/09/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Milanit dhe Bogo Glimt e vlefshme për fazën kualifikuese të Europa Leagues.

Pavarësisht mungesës së Zlatan Ibrahimovic, kuqezinjtë shihen si favorit absolut për të fituar këtë ndeshje e cila do të startojë në orën 20:30.

Suedezi nuk është grumbulluar me skuadrën pasi rezultoi pozitiv me Covid-19.

Ja formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco