Emocionuese, Barcelona publikon VIDEO-n e lamtumirës së Suarez

Emocionuese, Barcelona publikon VIDEO-n e lamtumirës së Suarez

18:24, 24/09/2020

Luis Suarez sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e Atletico Madridit.

Sulmuesi uruguaian i është bashkuar rivalit nga qyteti spanjoll, Atletico Madridit, pasi trajneri i ri i katalanasve Roland Koeman nuk e kishte në planet e tij.

Pas 6 vitesh të arta me klubin e Barcelonës, Suarez është gati për aventurën e re, ndërsa nsë fundmi Barcelona në rrjetet sociale ka publikuar një video lamtumire.

Suarez shfaqet në dhomat e zhveshjes së Barcelonës duke u fotografuar me fëmijët e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco